KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15464301
nr 1546 4301
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 38x46 cm
Utrop:
600 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:11:07
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt